Forum

Poradniki do pobrania

artykuły dotyczące dofinansowań dla osób po amputacji

Więcej
2013/01/28 21:44 #2 przez gosia_student
gosia_student odpowiedział w temacie: Re: artykuły dotyczące dofinansowań dla osób po amputacji
A to też prawda, chodzić, prosić - biurokracja tak jak we wszystkim.
Ja po dzisiejszym dniu to już straciłam wiarę.
Powstają prace magisterskie, z których nic nie wynika, ale jak ma wynikać jak co niektórzy mają takie, a nie inne podejście.
A tak wracając do ulg: to oprócz kart parkingowej (z którą oprócz kopert koło supermarketów można stanąć) co jeszcze przysługuje?? powinna wg mnie rehabilitacja, sanatoria i poprawa standardu życia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/28 21:35 #3 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: artykuły dotyczące dofinansowań dla osób po amputacji

I co by tutaj dużo mówić... dowiedziałam się dzisiaj, że podobno część osób nie przeznacza pieniędzy z ubezpieczenia na protezę tylko na polepszenia swojego życia (???), że dużo osób nie korzysta z dofinansowania przez PCPR (bo jest dużo ludzi bogatych), że NFZ daje na protezę 10 tys.
Krótko mówiąc konsultacje zakończyły się, jedną niewiadomą odnośnie wcześniej zaakceptowanego tematu.

wiesz ja znam 3 osoby , które stwierdzily , że im sie nie chce latać po nfz i pfron , i jeżdżą na wózkach , chociarz mogliby chodzic , lenistwo i ogólne zniechęcenie, do biurokracji,,,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/28 19:15 #4 przez gosia_student
gosia_student odpowiedział w temacie: Re: artykuły dotyczące dofinansowań dla osób po amputacji
Jak już zaczęłam dopytywać, to już nie było dalszego tematu. Taki niestety jest poziom wiedzy lekarzy. To zupełnie tak jak w zeszłym roku dowiedziałam się, refundowanych jest 100 pończoch rocznie. Oczywiście jeden wielki blef.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/28 19:07 #5 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: artykuły dotyczące dofinansowań dla osób po amputacji
jak to 10 tys???? jakim cudem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/28 17:54 #6 przez gosia_student
gosia_student odpowiedział w temacie: Re: artykuły dotyczące dofinansowań dla osób po amputacji
I co by tutaj dużo mówić... dowiedziałam się dzisiaj, że podobno część osób nie przeznacza pieniędzy z ubezpieczenia na protezę tylko na polepszenia swojego życia (???), że dużo osób nie korzysta z dofinansowania przez PCPR (bo jest dużo ludzi bogatych), że NFZ daje na protezę 10 tys.
Krótko mówiąc konsultacje zakończyły się, jedną niewiadomą odnośnie wcześniej zaakceptowanego tematu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/27 11:23 #7 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: artykuły dotyczące dofinansowań dla osób po amputacji
szlag to mnie trafia , jak pytam protetykow o ceny...potrafi jeden z drugim powiedzieć ,że to i tak nie moja kasa tylko z nfz i pfron, więc za glupi lej z zywicy jeden wariat ,krzyknąl 14 tys.!!!chyba debil jest po lobotomii mózgu, normalnie to powinien kosztowac kolo 1000zl, w konstancinie zawolali 2100, i to jest juz cena na miare moich możliwości , ale nie 14tys. w wawie gość zawołał dokładnie tyle ile daje nfz i pfron razem:)) dziwne co ? za sam lej...bo resztę kupiłem na ebay ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.183 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art